Yeni Superman ve Lois Lane’i kimlerin canlandıracağı açıklandı

The Hollywood Reporter’a göre, 29 yaşındaki David Corenswet, yönetmen James Gunn’ın yakında çıkacak olan “Superman: Legacy” filminde süper kahramanı, nam-ı diğer Clark Kent’i oynayacak.

Clark Kent’in sevgilisi gazeteci Lois Lane’i ise “The Marvelous Mrs. Maisel”den tanınan aktris Rachel Brosnahan canlandıracak.

Haberi Twitter’dan doğrulayan Gunn, Twitter’da “Doğru! Onlar sadece inanılmaz oyuncular değil, aynı zamanda harika insanlar” diye yazdı.

32 yaşındaki Brosnahan, geçen ay The View’da oyuncu kadrosuyla ilgili söylentiler sorulduğunda rolü oynamaktan heyecan duyacağını söyleyerek yanıt vermişti.

Rachel Brosnahan…

“Olağanüstü olurdu” diyen genç aktris, “Yıkık bir genç kız olmaktan çok uzak olan bu inanılmaz derecede yetenekli gazeteci Lois Lane karakterini izleyerek büyüdüm. Ve eğer önüme gelirse bu şansın üzerine atlardım.” diye ekledi.

Netflix’in “Hollywood” dizisinde rol alan Corenswet; Kirk Alyn, George Reeves, Christopher Reeve ve Brandon Routh gibi son derece popüler çizgi roman karakterini canlandıran uzun bir oyuncu listesine katılıyor.

Son Superman Henry Cavill, 2013 yılından beri popüler serinin tam dört filminde yer almıştı. 40 yaşındaki Cavill, Ekim 2022’de DC yapımı Superman karakterine geri döneceğini söylese de, aynı yılın aralık ayında, artık karakteri canlandırmayacağını doğruladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir