WhatsApp’ta Kendimize Nasıl İleti Göndeririz? Bu Teknikle Çok Kolay!

Ayrıyeten taahhütlerimizi, temaslarımızı ve mali durumlarımızı yönetmek için telefona muhtaçlığımız var. Birçok dolandırıcının, cari hesaplarımızı boşaltmaya çalışmak için bağımlılığımızdan yararlanmaya çalışması tesadüf değildir.

BİRKAÇ KOLAY ADIMDA KENDİMİZE WHATSAPP BİLDİRİSİNİ NASIL VE NEDEN GÖNDERİRİZ?

Lakin nihayetinde, akıllı telefon çok uzun bir dizi şartta yararlı olabilir. Lakin çok az kişi, tahminen de en çok kullandığımız uygulama olan WhatsApp’tan daha düzgün yararlanabileceğimizi biliyor. Küçük bir numarayla, aslında, metinleri ve belgeleri her vakit bir tık ötede kullanabilmek için kendimizle paylaşabiliriz.

Telefonu her vakit yanında bulunduran birçok kişi, kıymetli detayları notlara yazmaya yahut değerli evrakları el altında bulundurmaya karar veriyor. Başkaları bu bilgileri WhatsApp’a kaydetmek için eşlerine, arkadaşlarına gönderir ve bilgisayarda da bulunabilir. Lakin çok az kişi bunun için adres defterimizdeki bir kişiyi rahatsız etmenin gerekli olmadığını biliyor. Tek alıcı olduğumuz bir sohbet oluşturmak kafidir.

WhatsApp telefon numaramızla ilişkilendirildiği için bu türlü bir şey yapmak imkansız olmalı ve bu nedenle kendimizle bir sohbet açamayız. Fakat, sistemin etrafında bir yol var.

WHATSAPP’TA KENDİMİZE İLETİ GÖNDERMENİN YOLU

Sağ üstteki 3 noktaya tıklayıp “yeni grup” seçerek yeni bir küme sohbeti oluşturalım. Bundan sonra bir iştirakçi giriyoruz ve kümenin ismini seçiyoruz. Bu etapta bile “Belgeler” yahut “Notlar” üzere isimler seçerek hayatımızı kolaylaştırabiliriz.

Bu noktada tek yapmamız gereken, tek iştirakçi olarak kalan kişiyi sohbetten çıkarmak. Bunu yapmak için sohbete girin ve sağ üstteki 3 noktayı seçin. İştirakçiye tıklıyoruz ve siliyoruz.

İşte o vakit, kendimize bir WhatsApp iletisini nasıl ve neden göndereceğimiz. Velhasıl bu noktaya gelmek için zati alışık olduğumuz birkaç kolay adım atıldı.

ÖTEKİ BİR YOL

WhatsApp’ı bir not defteri olarak kullanabilmek yahut bilgisayarınıza belge aktarabilmek için teknoloji konusunda bilgili olmanıza gerek yok.

Bu son metotla ilgileniyorsak, tek yapmamız gereken uygulamayı özel mağazadan bilgisayara indirmek yahut inançlı bir irtibat kullanmak. Telefonda WhatsApp’ı açtığımızda sağ üstteki 3 noktaya tekrar tıklıyoruz. Profile girip ismimizin yanındaki QR kodunu seçip talimatları takip ediyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.