Victoria Beckham: “Hem kızım hem de eşim benle dalga geçiyor”

İngiliz dizayncı ve eski Spice Girls üyesi Victoria Beckham, hem 10 yaşındaki kızının hem de eşi David Beckham’ın ondan etkilenmediğini itiraf etti.

Pop yıldızı olduğu devirlerde Posh Spice lakabıyla bilinen Victoria Beckham, kızı Harper’ın eski Spice Girls tarzı sebebiyle onunla alay ettiğini açıkladı.

Bakımlı olmasıyla, formda yapısıyla ve lüks kıyafetlerle aksesuarlara olan tutkusuyla bilinen 48 yaşındaki dizayncı, kızının, pop yıldızı olduğu günlerdeki ikonik görünümlerinden ötürü onu açıkça eleştirdiğini söyledi.

Victoria Beckham, Spice Girls periyotlarında (1997)…

Mirror’da yer alan habere nazaran, 3 tane erkek kardeşi olan Harper Beckham’ı, annesi, “O, makyajla ve kısa bir üstle dışarı çıkan çocuklardan biri değil” biçiminde tanımladı.

“Aslında geçenlerde bana ‘Anne, Spice Girls’teyken kimi fotoğraflarını gördüm ve eteklerin kabul edilemezdi. Çok kısalardı’ dedi” diyen Victoria, emekli futbolcu olan eşi David Beckham’ın da vakit zaman “eteklerinin ne kadar kısa olduğu konusunda iğrendiğini” söyleyerek hemfikir olduğunu itiraf etti.

David Beckham…

ÇOCUKLARI İÇİN ENDİŞELİ

Victoria, Harper’ın yaşlandıkça beden imajı meseleleriyle nasıl başa çıkabileceğinden ötürü korktuğunu da söyledi.

Harper Beckham, Victoria Beckham…

“Harper toplumsal medyada yok, bu yüzden şimdi bunun için endişelenmemize gerek yok. Lakin insanların ne kadar acımasız olabildiğini görünce, bu beni hakikaten endişelendiriyor” dedi ve diğer çocukları Brooklyn (23), Romeo (19) ve Cruz’un (17) halkın gözünde bir meslek yapmayı seçme konusunda ne kadar kaygılı olduğunu da açıkladı.

Victoria, çocuklarını olumsuz yorumlardan korumak istediğini kabul ediyor, fakat tekrar de onların kararlarını destekleyeceği konusunda ısrar ediyor.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.