Teşkilat’ın Ceren’i havuz başında pembe mayosuyla poz verdi! ‘Ateş üzeresin…’

15 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Ezgi Eyüboğlu, İstanbul Üniversitesi İktisat Kısmı’nda okurken tiyatroya başladı.

İktisat kısmından mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Kısmı’nda yüksek lisans yapan Eyüboğlu, Erberk Ajans’a kaydoldu.

Yüksek lisans yaparken oyunculuğa adım atan Ezgi, Kalbim Seni Seçti isimli dizide uzunluk gösterdi ve seyirciyle tanıştı.

2012 yılında yer aldığı Süper Yüzyıl dizisindeki Aybige Hatun rolüyle üne kavuşan Ezgi Eyüboğlu, son olarak Teşkilat dizisinde yer aldı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nı anlatan dizide Ceren’e hayat veren oyuncu, bu sayede yıldızını tekrar parlattı.

Dizi dönem finaline gelmeden öyküsü biten ve seyirciye veda eden Eyüboğlu, yeni projelerle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Kariyeri ve vakit zaman aşk hayatıyla gündem olan oyuncu, 14 Mayıs 2016 tarihinde Kaan Yıldırım ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandı.

Son olarak Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşayan hoş isim, şu sıralar tatilin keyfini çıkarıyor.

Havuz başında paylaştığı mayolu pozlarıyla gündem olan oyuncu, tatilini ise bedavaya getirdi.

Ezgi tatilde

Sosyal medyayı etkin kullanan isimlerin ortasında yer alan Ezgi Eyüboğlu, dikkati çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Eyüboğlu, tatil dönemini açtı ve art geriye mayolu pozlarını paylaştı. Havuz başından mayolu pozuyla toplumsal medyadan konakladığı oteli paylaşan Eyüboğlu tatilini de parasız getirmiş oldu.

Ünlü oyuncunun paylaşımı takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Güzelliğine dikkati çeken takipçileri, tatilin bedavaya geldiğini söylemeden edemedi. Hayranlarından övgü dolu yorumları kapan Eyüboğlu, Türkiye’nin en hoş bayanları ortasında başı çekiyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.