Robert Muric: Şahane iş çıkarıyoruz

Kulübün toplumsal medya hesabına açıklamalarda bulanan Muric, yeni dönemde grupla hoş bir ortamda çalıştığını belirtti.

Takımda atmosferin yerinde olduğunu bildiren Muric, “Konyaspor beni geçen dönem da istemişti, artık buradayım. Burada olmaktan ve bu kadronun bir kesimi olmaktan ötürü çok memnunum.” ifadelerini kullandı.

Muric, ekipteki arkadaşlıklardan memnuniyet duyduğunu anlatarak, “Geldiğimde kadro arkadaşlığının mükemmel olduğunu gördüm. Grupta çalışanlar bile tıpkı biçimde çok güzeller. Geçen sene çok düzgün bir dönem geçirdim. Bu dönem, geçen döneme nazaran daha çok gol atıp ve asist yapmak istiyorum.” diye kaydetti.

Takımla kamp çalışmalarının âlâ olduğunu aktaran Muric, şöyle devam etti:

“Hazırlık kampında kusursuz iş çıkarıyoruz. Avrupa maçına hazır olacağımıza inanıyorum. Domagoj Pavicic ile öbür kadrolarda oynadım, artık burada da birlikte oynayacağım. Birbirimizi çok uygun tanıyoruz. O benim, ben onun nasıl oynadığını biliyoruz. Onun birinci yurt dışı deneyimi olacak. Nasıl yapacağız göreceğiz fakat burada olduğundan mutluyum.”

Muric, Balkanlı futbolcularla tıpkı lisanı konuştuklarını ve basitçe anlaşabileceklerini anlatarak, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Onlar burada bir kaç yıldır oynuyorlar. Her şeyi onlara sorabilirim. Onlar da bana yardımcı olur. Taraftarlarımızdan da çok bildiri aldım. ‘Hoş geldin, sen kralsın’ bu tip iletiler. Taraftarlar her vakit bizim için değerlidir. Bizlere çok güç veriyorlar. Skorda geriye düştüğümüzde onlara gereksinimimiz var. Bu gruba elimden gelenin en düzgününü vereceğim.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.