Rapçi Beta’nın şüpheli ölümünde yeni gelişme

Sözcü Gazetesi’nden Habip Atam’ın haberine göre olay sabah saatlerinde Gültepe Talatpaşa Caddesi üzerinde bulunan bir rezidansta meydana geldi. ‘Beta’ lakabıyla tanınan rapçi Berk Bayındır (31) ikamet ettiği rezidansın 8. katındaki dairesinin camından düşerek hayatını kaybetti.

Polis ekipleri ve savcının incelemelerinin ardından genç rapçinin cenazesi, Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Olay sırasında evde bulunan rapçinin kız arkadaşı da ifadesi alınmak üzere Gültepe Karakolu’na götürüldü.

Polis ekiplerinin, bipolar bozukluk hastalığı da olduğu belirtilen Berk Bayındır’ın intihar ettiği üzerinde durduğu öğrenildi. Ancak dosyaya ‘şüpheli ölüm’ olarak giren olayla ilgili araştırmanın devam ettiği, dosyanın Asayiş Şube Müdürlüğü’ne devredildiği belirtildi.

Mahalle esnaflarından Ali Öndin, “Kız arkadaşıyla mı, ailesiyle mi sorunu vardı, tam olarak bilmiyorum ama yukarıdan 8’inci kattan düşmüş. Pencerelere çarpa çarpa aşağı düşmüş. Ambulans geldi. Polise de ben haber verdim. Ama çoktan ölmüştü. Yanında zaten iki üç kişi vardı. Yerde yatıyordu, hiç hareket yoktu. O kadın, arkadaşıymış zaten. Sağlıkçılar baktı ama ölmüştü” dedi.

“PEŞİNDEN KOŞTUM”

Rapçi Berk Bayındır’ın kız arkadaşı S. E. ise, “3-4 gündür birlikte kalıyorduk. Sabah uyandığımda garip hareketler yapıyordu. Balkona çıktığını gördüm. Demirlerden sarktığını fark edince arkasından koştum. En son düşerken gördüm” diye konuştu.

Oğlunun ölüm haberini alınca olay yerine koşan acılı baba Nezih Bayındır ise, “Oğlum Berk Bayındır ‘Beta’ olarak tanınıyordu. Yalnız yaşıyordu, kız arkadaşı da iki gün önce yanına gitmişti. Dün beraberdik. Yemek yedik. İyiydi” ifadesini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.