Murat Sancak: Haksızlık karşısında her vakit isyan ederim

Adana Demirspor’un Kulüp Lideri Murat Sancak gazeteci Faik Çetiner’in programına katıldı. Kıymetli açıklamalarda bulunan Murat Sancak “Haksızlık karşısında her vakit isyan eder, sesimi çıkartırım” dedi.

Spor Toto Muhteşem Lig ekiplerinde Adana Demirspor Lideri Murat Sancak, “Yeni gelecek federasyon liderinin çok işi var. Türk futbolunu bir yerlere getirmek istiyorlarsa bütün kulüplerle bir olmak zorunda, kulüpler birliği toplantısı yapıyoruz toplantıda konuştuğumuz özel bahisler bile 3 dakika sonra federasyonda oluyor. Bunların olmaması lazım. Taraftarımız Lider hakkımı savun diyor, konuşuyoruz ceza alıyoruz, tahminen de en fazla ceza alan liderlerden biri benim. 421 gün aldım Beşiktaş maçından sonra 90 gün beni terbiye etmek için cezalandırmaya çalışıyorlar. Buradan duyurum olsun, gelecek liderlere da duyurum olsun, haksızlık yapılan her şeye isyan ederim, sesimi çıkartırım başkanlığıma da son verebilirsiniz haksızlığa yeniden müdahale ederim. Gelecek Lider Türk futbolunun meseleleri ile uğraşacak belediye ile bakanlıklarla önemli çalışmalar yapılacak. Kriterlerin aşikâr olması lazım, ‘var’ sisteminin dört dörtlük oturması lazım” dedi.

Adana Demirspor’un yeni dönem gayelerinden de bahseden Murat Sancak geçen dönem da maksadım birinci 10’du Bu dönem da maksadım birinci 10 olacak dedi.

Murat Sancak ayrıyeten, Yusuf Sarı ve Ertaç Özbir transferinin akabinde katıldığı canlı yayında Boluspor’dan sol bek Abdurrahim Dursun transferini açıkladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.