Hepsiburada Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret markası oldu

Tüm dünyada markaların müşteri tecrübesi için takip ettiği kıymetli bir metrik olan NPS skoru; bir markanın müşteri odaklılığı, sağladığı memnuniyet, kampanyaları, eser kalitesi üzere hususların toplam bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Araştırmaya katılan müşterilerin, markalara bağlılıkları ve eser ve hizmetleri kullanırken yaşadıkları tecrübenin kalitesini ölçümlemek üzere markayı etraflarına, arkadaş ve yakınlarına tavsiye etme istekleri ve dereceleri ölçülüyor.

HEPSİBURADA’DAN FARK YARATAN HİZMETLER

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için sunduğu ve Türkiye’de birinci olan servislerle dikkat çeken Hepsiburada, kesimde birinci sefer sunulan “Yarın Kapında” ile siparişleri 24 saat içinde adrese teslim ederken, “Kapında İade” ile de iade edilmek istenen eseri randevu ile kapıdan teslim alarak süratli, kolay bir iade hizmeti sağlıyor. Hepsiburada, kısa bir vakit evvel sunduğu “Güvenle Kapında” servisiyle de taşınması güç ve riskli olan beyaz eşya ve TV üzere büyük ebatlı eserleri konutlarının içine kadar getirerek itimatla teslim ediyor.

Hepsiburada’nın “E-ticaret NPS liderliği” başarısıyla ilgili memnunluğunu lisana getiren Hepsiburada CMO’su Seçkin Özgün, “Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret markası” olmaktan ötürü çok memnunuz. Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak, önümüzdeki devirde de müşteri tecrübesini merkeze alan ideolojimizle, Ar-Ge gruplarımızla birlikte projeler üretmeye, en yeni teknolojileri aktif biçimde kullanarak hizmet kalitemizi daha da ileriye taşımaya devam edeceğiz. Milyonlarca müşterimizin ve on binlerce iş ortağımızın markamızı her gördüğünde “İyi ki varsın Hepsiburada” demeleri için var gücümüzle çalışmayı, onlara kolaylık sağlamayı ve Türkiye için bedel yaratmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Türkiye’de dijital dönüşümün önder oyuncularından biri olarak, 20 yılı aşkın deneyimiyle, 32 farklı kategoride, 90 milyondan fazla eseri müşterileriyle buluşturan Hepsiburada, kurulduğu günden bu yana on binlerce işletmenin büyümesine de katkı sağlamaya devam ediyor. Hepsiburada birebir vakitte çatısı altında bulunan HepsiJet, Hepsiburada Express Market, Hepsipay, HepsiAd, Hepsiburada Seyahat, HepsiGlobal üzere marka ve hizmetlerle müşterilerinin hayatın her alanında birçok farklı hizmete ulaşmasını sağlıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.