Gülben Ergen’in eski eşi yalnız bırakmadı! Çocuklarıyla birlikte hastaneye ziyarete gitti!


Ünlü şarkıcı ​Gülben Ergen, sağlık sorunu nedeniyle hastaneye yattı. Sağlık durumunu eski eşinin ve çocuklarının bulunduğu fotoğraf karesi ile yayınladı. Çocuklarının son hali ve eski eşi Mustafa Erdoğan’ın da sanatçıyı yalnız bırakmaması gözlerden kaçmadı.

Şarkıcı Gülben Ergen geçtiğimiz günlerde deprem bölgesini ziyaret etmişti. Deprem bölgesinden döndükten sonra rahatsızlandığı öğrenildi. Sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı. Hastaneye Ergen’i ziyarete gidene eski eşi Mustafa Erdoğan ve çocuklarının fotoğrafını paylaşan sanatçı, takipçilerine sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi. 

 

Gülben Ergen

“SONUNDA BEDENİMİ DEVİRMEYİ BAŞARDI”

Sosyal medya hesabından sevenlerine sağlık durumu hakkında açıklama yapan Gülben Ergen, “İyileşme yolunda hızla ilerleyen bir annenin hastane odasından bildiriyorum. Haftalardır acıyı en derinden hissedip, yaşayıp, görüp, içselleştiren, onu kabullenen ve onunla mücadele eden ruhun elbette sonunda bedenimi devirmeyi başardı… Verdiğimiz haklı aradan sonra konser verebilecek, sahneye çıkabilecek yaşama gücümü ve motivasyonumu da belirleyebildim. 25 Nisan’da işimin başında olacağım. İyiyim geçmiş olsun mesajlarıyla yormayın yüreğinizi bizim en önemli şahsi meselemiz depremdir.”  dedi.

Gülben Ergen’in eski eşi ve çocukları;

Gülben Ergen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Sosyal medyada viral olan anlar! Namaz kıldıran imamın üzerine çıkan kedi…​

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir