Emrah, Dubai yolcusu! Pırlanta taş karşılığında sahne alacak

Emrah, 1983 yılında ilk profesyonel albümü ‘Ağam Ağam’ı çıkardı ve ‘Küçük Emrah’ olarak müzik dünyasına adım attı. Şimdilerde 40’ıncı sanat yılına özel hazırlanan albümüyle adından söz ettiren sanatçı, Dubai yolcusu.

‘Boynu Bükükler’ ve ‘Ayrılamam’ albümleri ile satış rekorları kıran 52 yaşındaki şarkıcı, önümüzdeki günlerde Dubai’de yapılacak görkemli bir düğünde sahne almaya hazırlanıyor.

KONSER ÖDEMESİ PIRLANTA TAŞ

Sayısız yurt içi konser vermesine karşın uzun süredir sahnelere ara veren Emrah’a, düğünde vereceği konser karşılığında pırlanta taşla ödeme yapılacağı belirtildi.

Yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran ünlü şarkıcıya verilecek pırlanta taşın kaç karat olduğu ise merak konusu.

“ZAMANI GELİNCE ŞÖHRETLE VEDALAŞACAĞIM”

10 yıl aradan sonra 2016’da ‘Aşk ve Mavi’ dizisiyle ekrana dönüş yapan Emrah, “Albümleriniz satış rekorları kırdı. Dizileriniz fenomen oldu. Bu süreçte nelerden beslendiniz?” sorusunu cevaplamıştı.

Şöhret sizi yönetirse durum farklı olur, siz onu yönetirseniz bambaşka olur. Aslında şöhreti çok sempatik bir misafir gibi değerlendiriyorum. Zamanı gelince vedalaşabileceğim biri. Ayrıca onun demesini beklemeden ben ona ‘hoşçakal’ diyeceğim. Bu meslekte yıllar içinde öğrendiğim şey; şöhret sizi değil, siz onu yönetmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir