Dilan Polat ve Engin Polat’ın kozmetik ürünleriyle ilgili şok iddia

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın kara para akladığı, vergi kaçırdığı ve hatta tetikçi tuttuğu iddia ediliyor.

Güzellik merkezi şubeleri ve kendi kozmetik markası olan çiftle ilgili avukat Feyza Altun, X hesabından yaptığı paylaşımda “O ürünler fason üretim. Alıp kendi etiketlerini basıyorlar, ben üretim yapıyorum diyorlar. Şirket matrahsız Nilgül Yılmaz isimli bir kişi adına ve 2022’de kurulmuş” ifadelerini kullandı.

Feyza Altun ürünlerin içinde kimyasal olmasına rağmen tamamen bitkiselmiş gibi tanıtıldığı için reklam durdurma cezası verildiğini de yazdı.

“BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE SORUMLUSU POLAT ÇİFTİ”

Daha önce yaptığı açıklamada Dilan Polat ve Engin Polat yüzünden can güvenliğinin olmadığını söyleyen şarkıcı Banu Parlak’ın da Bahçeşehir’deki iş yeri geçen hafta iki kez kurşunlanmıştı.

Banu Parlak, saldırı sonrası “Olaydan önce Dilan Polat beni aradı, ‘Engin’i ve beni içeri alacaklar bizim hakkımızda paylaşım yapma, çocuğun var yapma’ diyerek beni tehdit etti. Bu olayın öncesi de var, Halil İbrahim K. isimli bir arkadaştan güzellik merkezi açmak için borç alıyorlar. Bu kişi parasını istediğinde de ‘Banu Parlak’ı vur paranı verelim’ diyorlar ama Halil İbrahim K. reddettiği için dizinden vuruyorlar. Önlem alınmadı ve son olarak dükkanım kurşunlandı. Sırada ne var? Ölmem mi gerekiyor? Tek başına çocuk bakan bir kadınım, korkuyorum. Bu insanların yakamdan düşmesini ve can güvenliğimin alınmasını istiyorum” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir