Cezaevinden 3 gün önce tahliye edilmişti: Tuba Menek’i öldürdü, kızını da kaçırdı

Konya’da saat 00.20 sıralarında merkez Karatay ilçesi Şems-i Tebrizi Mahallesi Karaaslan Sokak’ta hunharca bir cinayet işlendi. İddiaya göre 3 gün önce cezaevinden tahliye olan Ramazan Menek, ayrı yaşadığı ve evli olduğu Tuba Menek’in evine geldi.

Ramazan Menek çıkan tartışmanın ardından Tuba Menek’e bıçakla saldırdı. Banyoya kaçan Tuba Menek’in peşinden giden zanlı, kendisine direnmeye çalışan kadını öldürdü.

Kadının cansız bedenini banyodan yatak odasına taşıdığı belirlenen Ramazan Menek oturma odasındaki 2 yaşındaki kızı Gülay Menek’i de alarak evden kaçtı.

POLİS HER YERDE RAMAZAN MENEK’İ ARIYOR

Gürültüyü duyan komşularının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi geldi. Eve giren polisler, Tuba Menek’i yatak odasında kanlar içerisinde yatarken buldu.

Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde boğazı kesilen kadının hayatını kaybettiği belirlendi.  Eve gelen Tuba Menek’in yakınları sinir krizi geçirdi.

Polis ekipleri olaydan sonra küçük kızı Gülay’ı da yanına alıp kaçan Ramazan Menek’in yakalanması için geniş çaplı çalışma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir